Liga macedońska - 17. kolejka First League: KF Shkendija - KF Shkupi 1927 4-0 (3-0)

W meczu 17. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 1 grudnia, zespół KF Shkendija wysoko wygrał z Shkupi 1927 4-0 (3-0). Mecz na Ecolog Arena w Tetowie obejrzało 3 000 widzów.

17. kolejka Macedonia - First League
2019-12-01 13:00 | Stadion: Ecolog Arena | Widzów: 3000 | Arbiter: D. Mechkarovski
Stênio Júnior 28',89'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 19 razy. Jedenastka KF Shkendija wygrała aż 12 razy, zremisowała cztery, a przegrała tylko trzy.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W drugiej minucie Besart Ibraimi dał prowadzenie swojej jedenastce.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy KF Shkendija w 28. minucie spotkania, gdy Stenio Junior zdobył drugą bramkę.

W 41. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Besart Ibraimi z KF Shkendija.

W 63. minucie Basil Nchama został zmieniony przez Muharema Bajramiego. Między 63. a 84. minutą, boisko opuścili piłkarze KF Shkendija: Omar Imeri, Besart Ibraimi, Agim Ibraimi, na ich miejsce weszli: Marjan Radeski, Samir Fazli, Ennur Totre. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Suhejlja Muharema, Fatjona Jusufiego zajęli: Oumar Goudiaby, Hamza Ramani.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W 89. minucie Stenio Junior ponownie strzelił gola zmieniając wynik na 4-0.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-0.

Basilio Ndong Owono Nchamaaa
 28′, 89′ Stênio Marcos da Fonseca Salazar Júnior
Dembo Darboe
Agim Ibraimi
Marin Jurina
 2′, 41′ (k.) Besart Ibraimi
Suhejlj Muharem

Sędzia nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom Shkupi 1927 pokazał trzy żółte.

8 grudnia zespół Shkupi 1927 rozegra kolejny mecz u siebie. Jego przeciwnikiem będzie FK Makedonija Gjorče Petrov. Tego samego dnia Vardar Skopje będzie gościć zespół KF Shkendija.