Liga macedońska - 17. kolejka First League: Ghorce Petrov - FC Struga Trim-Lum 1-1 (1-1)

30 listopada na Stadionie Gorče Petrov w Skopje odbył się pojedynek 17. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Ghorce Petrov i FC Struga Trim-Lum. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Na stadionie stawiło się 400 widzów.

17. kolejka Macedonia - First League
2019-11-30 13:00 | Stadion: Stadion Gorče Petrov | Widzów: 400 | Arbiter: K. Gjorgiev
FK Makedonija Gjorče Petrov
FC Struga Trim-Lum
1
1
Padu 7'
F. Osmani 1'

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. Już w pierwszych sekundach spotkania bramkę zdobył Florent Osmani.

Niedługo później Padu wywołał eksplozję radości wśród kibiców Ghorce Petrov , strzelając gola w siódmej minucie meczu. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 60. minucie Florent Osmani zastąpił Emrana Ramadaniego. Od 64 minuty boisko opuścili zawodnicy Ghorce Petrov: Arbin Vosha, David Blazhevski, Padu, na ich miejsce weszli: Benjamin Demir, Bobi Bozhinovski, Aljban Sulejmani. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Hristijana Kirovskiego, Nijasa Leny zajęli: Aleksandar Dalcheski, Burhan Mustafov.

Florent Osmani  1′
 7′ Paulo Eduardo Carvalho
Flamur Tairi
Alen Jasharovski
Hristijan Kirovski
Arbin Vosha
Valentin Kochoski

Piłkarze Ghorce Petrov dostali w meczu cztery żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

8 grudnia zespół FC Struga Trim-Lum zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego przeciwnikiem będzie FK Borec Veles. Tego samego dnia KF Shkupi 1927 będzie rywalem drużyny Ghorce Petrov w meczu, który odbędzie się w Skopje.