Liga macedońska - 17. kolejka First League: FK Borec Veles - FK Renova 1-0 (1-0)

1 grudnia na Stadionie Zoran Paunov w Veles odbyło się spotkanie 17. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Borca i Renovej. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Borca 1-0. Na stadionie zasiadło 500 widzów.

17. kolejka Macedonia - First League
2019-12-01 13:00 | Stadion: Stadion Zoran Paunov | Widzów: 500 | Arbiter: M. Mladenovski
FK Borec Veles
FK Renova
1
0
N. Prelčec 5'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Renovej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Borca w piątej minucie spotkania, gdy Nikola Prelčec zdobył pierwszą bramkę. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego ósme trafienie w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Borca.

W 56. minucie Trajche Trajkov został zastąpiony przez Roberta Koceva. W 62. minucie Bojan Miovski został zmieniony przez Artana Veliu, a za Remzifaika Selmaniego wszedł na boisko Lutfi Biljali, co miało wzmocnić drużynę Renovej. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Kristijana Nikolovskiego na Stefana Lazarevikja oraz Emila Abaza na Martina Blazhevskiego.

Fisnik Zuka
 5′ Nikola Prelčec
Florian Kadriu
Trajche Trajkov
Bojan Miovski
Emil Abaz
Remzifaik Selmani

Piłkarze obu drużyn dostali po cztery żółte kartki.

Zespół Borca w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.

8 grudnia zespół Renovej rozegra kolejny mecz u siebie. Jego przeciwnikiem będzie ZFK Rabotnicki Skopje. Tego samego dnia FC Struga Trim-Lum będzie gościć drużynę Borca.