Liga macedońska - 17. kolejka First League: Akademija Pandev - Vardar 0-3 (0-1)

1 grudnia na Stadionie Mladost w Strumice odbyło się starcie 17. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Akademii Pandev i Vardaru. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Vardaru 3-0. Na stadionie zasiadło 900 widzów.

17. kolejka Macedonia - First League
2019-12-01 13:00 | Stadion: Stadion Blagoj Istatov | Widzów: 900 | Arbiter: A. Grujoski
Fudbalska Akademija Pandev
Vardar Skopje
0
3
D. Avramovski 11',69'
V. Brdarovski 87'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dziewięć razy. Zespół Vardaru wygrał aż pięć razy, zremisował cztery, nie przegrywając żadnego spotkania.

Niedługo po rozpoczęciu meczu Daniel Avramovski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Vardaru, zdobywając bramkę w 11. minucie spotkania. To już dziewiąte trafienie tego piłkarz w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Vardaru.

W 53. minucie w jedenastce Akademii Pandev doszło do zmiany. Kristijan Velinovski wszedł za Stefana Kostova. W tej samej minucie Goran Tomovski zastąpił Gjorgiego Tanusheva.

W 69. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Daniel Avramovski z Vardaru. W 75. minucie Sashko Pandev został zmieniony przez Daniela Milovanovikja, co miało wzmocnić zespół Akademii Pandev. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Mateja Cvetanoskiego na Bojana Dimoskiego oraz Evgenego Novaka na Maria Mladenovskiego.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Vardaru w 87. minucie spotkania, gdy Vladica Brdarovski zdobył trzecią bramkę. Na dwie minuty przed zakończeniem meczu w jedenastce Vardaru doszło do zmiany. David Velkovski wszedł za Kristijana Toshevskiego.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0-3.