Reklama

Reklama

Liga macedońska - 15. kolejka First League: Ghorce Petrov - Rabotnicki Skopje 2-0 (1-0)

W meczu 15. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 23 listopada, drużyna Ghorce Petrov zwyciężyła z Rabotnicki Skopje 2-0 (1-0). Mecz na Stadionie Gorče Petrov w Skopje obejrzało 300 widzów.

W  meczu 15. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 23 listopada, drużyna Ghorce Petrov zwyciężyła  z Rabotnicki Skopje  2-0 (1-0). Mecz na Stadionie Gorče Petrov w Skopje obejrzało 300 widzów.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 starć drużyna Ghorce Petrov wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo aż dziewięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Ghorce Petrov w 15. minucie spotkania, gdy Alen Jasharovski zdobył pierwszą bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Ghorce Petrov.

W 58. minucie Petar Petkovski zastąpił Ljavdrima Fazliju.

Dopiero w drugiej połowie Bobi Bozhinovski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Ghorce Petrov, strzelając kolejnego gola w 70. minucie starcia. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

Reklama

Między 75. a 86. minutą, boisko opuścili zawodnicy Ghorce Petrov: Alen Jasharovski, Filip Mishevski, Robson, na ich miejsce weszli: David Blazhevski, Kristijan Filipovski, Padu. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ivana Markovicia, Marka Klisury zajęli: Alexander Cordoba, Viktor Velkoski. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-0.

Sędzia pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Ghorce Petrov, natomiast zawodnikom Rabotnicki Skopje przyznał trzy.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą środę zespół Rabotnicki Skopje rozegra kolejny mecz u siebie. Jego przeciwnikiem będzie FK Borec Veles. Tego samego dnia FK Renova będzie rywalem drużyny Ghorce Petrov w meczu, który odbędzie się w Tetowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL