Liga macedońska - 15. kolejka First League: FK Borec Veles - FK Sileks 0-0

24 listopada na Stadionie Zoran Paunov w Veles odbyło się starcie 15. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Borca i Sileks. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Pojedynek obejrzało 600 widzów.

15. kolejka Macedonia - First League
2019-11-24 13:00 | Stadion: Stadion Zoran Paunov | Widzów: 600 | Arbiter: A. Stavrev
FK Borec Veles
FK Sileks
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 meczów jedenastka Borca wygrała jeden raz, ale więcej przegrywała, bo aż osiem razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 58. minucie za Darka Grozdanoskiego wszedł Stefan Đurić. Między 65. a 81. minutą, boisko opuścili zawodnicy Borca: Gjorgji Gjorgjiev, Stefan Lazarevikj, Oliver Peev, na ich miejsce weszli: Emil Abaz, Trajche Trajkov, Kristijan Nikolovski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Darka Dodeva, Miloša Žeravicy zajęli: Kristijan Kostovski, Altaj Jusuf.