Liga macedońska - 15. kolejka First League: Akademija Pandev - FC Struga Trim-Lum 1-1 (0-0)

W meczu 15. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 24 listopada, jedenastka Akademii Pandev zremisowała z FC Struga Trim-Lum 1-1 (0-0). Mecz na Stadionie Mladost w Strumice obejrzało 500 widzów.

15. kolejka Macedonia - First League
2019-11-24 13:00 | Stadion: Stadion Blagoj Istatov | Widzów: 500 | Arbiter: I. Stojchevski
Fudbalska Akademija Pandev
FC Struga Trim-Lum
1
1
M. Rajković 68'
D. Cvetanoski 90'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Na drugą połowę zespół Akademii Pandev wyszedł w zmienionym składzie, za Gjorgiego Tanusheva, Daniela Milovanovikja weszli Kristijan Velinovski, Mario Krstovski. W 67. minucie Mario Krstovski został zmieniony przez Marka Rajkovicia.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Akademii Pandev w 68. minucie spotkania, gdy Marko Rajković strzelił pierwszego gola.

Trzeba było trochę poczekać, aby Dejan Cvetanoski wywołał eksplozję radości wśród kibiców FC Struga Trim-Lum, zdobywając bramkę w trzeciej minucie doliczonego czasu spotkania pojedynku. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-1.