Liga macedońska - 14. kolejka First League: FK Sileks - KF Shkupi 1927 1-0 (1-0)

W starciu 14. kolejki macedońskiej First League, które rozegrane zostało 9 listopada, zespół Sileks wygrał z Shkupi 1927 1-0 (1-0). Mecz na Gradski stadion Kratovo w Kumanowie obejrzało 500 widzów.

14. kolejka Macedonia - First League
2019-11-09 13:00 | Stadion: Gradski stadion Kratovo | Widzów: 500 | Arbiter: M. Markoski
FK Sileks
KF Shkupi 1927
1
0
M. Žeravica 3'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 19 meczów zespół Sileks wygrał pięć razy, ale więcej przegrywał, bo sześć razy. Osiem meczów zakończyło się remisem.

Prawie natychmiast po rozpoczęciu meczu Miloš Žeravica wywołał eksplozję radości wśród kibiców Sileks, zdobywając bramkę w trzeciej minucie pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Sileks.

W 49. minucie Denis Ristov został zastąpiony przez Altaja Jusufa. Między 51. a 84. minutą, boisko opuścili zawodnicy Shkupi 1927 : Suhejlj Muharem, Basil Nchama, Lamine Diack, na ich miejsce weszli: Oumar Goudiaby, Fatjon Jusufi, Muharem Bajrami. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Darka Grozdanoskiego, Miloša Žeravicy zajęli: Stefan Đurić, Metin Rushiti.

Lamine Diack
 3′ Miloš Žeravica