Liga macedońska - 14. kolejka First League: FK Renova - Fudbalska Akademija Pandev 1-1 (0-1)

9 listopada na Ecolog Arena w Tetowie odbył się mecz 14. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Renovej i Akademii Pandev. Starcie zakończyło się remisem 1-1. Spotkanie obejrzało 400 widzów.

S. Pandev 8'

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć pojedynków jedenastka Akademii Pandev wygrała trzy razy i tyle samo razy przegrywała. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W ósmej minucie bramkę zdobył Sashko Pandev.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Akademii Pandev.

W 56. minucie Daniel Milovanovikj został zmieniony przez Tomislava Ilieva.

Jedenastka gospodarzy wyrównała wynik meczu. Na 16 minut przed zakończeniem drugiej połowy wynik ustalił Ilirid Ademi.

W 88. minucie w drużynie Akademii Pandev doszło do zmiany. David Atanasovski wszedł za Ivana Nikolova. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Kristijan Stojkovski

Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy pięć.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Obie drużyny będą miały 12-dniową przerwę w rozgrywkach. Dopiero 21 listopada drużyna Akademii Pandev zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie FC Struga Trim-Lum. Tego samego dnia KF Shkendija zagra z zespołem Renovej na jego terenie.