Liga macedońska - 13. kolejka First League: KF Shkupi 1927 - FC Struga Trim-Lum 0-0

W spotkaniu 13. kolejki macedońskiej First League, które rozegrane zostało 3 listopada, drużyna Shkupi 1927 zremisowała z FC Struga Trim-Lum 0-0. Mecz na Stadionie Čair w Skopje obejrzało 800 widzów.

13. kolejka Macedonia - First League
2019-11-03 13:30 | Stadion: Stadion Čair | Widzów: 800 | Arbiter: D. Mechkarovski
KF Shkupi 1927
FC Struga Trim-Lum
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

W 31. minucie Fati Ismailji zastąpił Darka Ilieskiego. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 63. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze FC Struga Trim-Lum: Nijas Lena, Emran Ramadani, Florent Osmani, na ich miejsce weszli: Burhan Mustafov, Dejan Cvetanoski, Abdulhadi Jahja. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Suhejlja Muharema, Muharema Bajramiego zajęli: Dembo Darboe, Fatjon Jusufi.