Liga macedońska - 13. kolejka First League: FK Makedonija Gjorče Petrov - FK Sileks 0-1 (0-1)

W pojedynku 13. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 3 listopada, zespół Ghorce Petrov przegrał z Sileks 0-1 (0-1). Mecz na Stadionie Gorče Petrov w Skopje obejrzało 200 widzów.

13. kolejka Macedonia - First League
2019-11-03 13:30 | Stadion: Stadion Gorče Petrov | Widzów: 200 | Arbiter: J. Kachevski
FK Makedonija Gjorče Petrov
FK Sileks
0
1
D. Blagojević 30'

Jedyną bramkę meczu dla Sileks zdobył Dejan Blagojević w 30. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Sileks.

Drugą połowę jedenastka Sileks rozpoczęła w zmienionym składzie, za Metina Rushitiego wszedł Miloš Žeravica. W 50. minucie Benjamin Demir został zmieniony przez Alena Jasharovskiego.

Między 60. a 85. minutą, boisko opuścili zawodnicy Ghorce Petrov : Robson, Ermedin Adem, na ich miejsce weszli: Padu, Luka Trajkoski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kristijana Kostovskiego, Darka Dodeva zajęli: Ivan Ivanovski, Altaj Jusuf. W drugiej połowie nie padły gole.