Liga macedońska - 12. kolejka First League: ZFK Rabotnicki Skopje - Vardar Skopje 0-2 (0-0)

W meczu 12. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 26 października, drużyna Rabotnicki Skopje przegrała z Vardarem 0-2 (0-0). Mecz na Toše Proeski Arena obejrzało 400 widzów.

12. kolejka Macedonia - First League
2019-10-26 13:30 | Stadion: Toše Proeski Arena | Widzów: 400 | Arbiter: I. Stojchevski
ZFK Rabotnicki Skopje
Vardar Skopje
0
2
D. Avramovski 76',90'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 68 starć jedenastka Vardaru wygrała 30 razy i zanotowała 23 porażki oraz 15 remisów.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 56. minucie Ali Adem został zmieniony przez Juninha. W tej samej minucie Bojan Kolevski został zmieniony przez Mateja Cvetanoskiego, co miało wzmocnić drużynę Vardaru. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Petara Petkovskiego na Alexandra Cordobę w 63. minucie oraz Davida Toshevskiego na Strahinję Krstevskiego w tej samej minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Vardaru w 76. minucie spotkania, gdy Daniel Avramovski strzelił pierwszego gola. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

W 86. minucie w drużynie Rabotnicki Skopje doszło do zmiany. Borjan Panovski wszedł za Gorana Siljanovskiego.

Niedługo później Daniel Avramovski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Vardaru, zdobywając kolejną bramkę w trzeciej minucie doliczonego czasu pojedynku meczu. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0-2.