Liga macedońska - 12. kolejka First League: Ghorce Petrov - KF Shkendija 0-0

W pojedynku 12. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 27 października, drużyna Ghorce Petrov zremisowała z KF Shkendija 0-0. Mecz na Stadionie Gorče Petrov w Skopje obejrzało 500 widzów.

12. kolejka Macedonia - First League
2019-10-27 13:30 | Stadion: Stadion Gorče Petrov | Widzów: 500 | Arbiter: M. Markoski
FK Makedonija Gjorče Petrov
KF Shkendija
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 14 razy. Zespół KF Shkendija wygrał aż 10 razy, zremisował cztery, nie przegrywając żadnego spotkania.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 62. minucie Marjan Radeski został zastąpiony przez Agima Ibraimiego. Między 67. a 89. minutą, boisko opuścili piłkarze Ghorce Petrov : Bobi Bozhinovski, Padu, Arbin Vosha, na ich miejsce weszli: Alen Jasharovski, Kristijan Filipovski, David Blazhevski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Zeniego Husmaniego, Arbina Zejnullaiego zajęli: Alves, Ennur Totre.

Marjan Radeski

Arbiter pokazał dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy, natomiast piłkarzom KF Shkendija przyznał jedną.

3 listopada jedenastka KF Shkendija zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie FK Borec Veles. Tego samego dnia FK Sileks zagra z drużyną Ghorce Petrov na jej terenie.