Liga macedońska - 12. kolejka First League: FK Sileks - FC Struga Trim-Lum 1-0 (0-0)

27 października na Gradski stadion Kratovo w Kumanowie odbyło się starcie 12. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Sileks i FC Struga Trim-Lum. Mecz zakończył się zwycięstwem Sileks 1-0. Pojedynek obejrzało 200 widzów.

12. kolejka Macedonia - First League
2019-10-27 13:30 | Stadion: Gradski stadion Kratovo | Widzów: 200 | Arbiter: N. Tefiku
FK Sileks
FC Struga Trim-Lum
1
0
I. Ivanovski 64'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu FC Struga Trim-Lum.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 55. minucie za Darka Grozdanoskiego wszedł Stefan Đurić. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem w zespole FC Struga Trim-Lum doszło do zmiany. Ermin Anrushi wszedł za Arlinda Alitiego.

Jedyną bramkę meczu dla Sileks zdobył Ivan Ivanovski w 64. minucie. To pierwsza bramka tego piłkarza w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

W 71. minucie Florent Osmani został zmieniony przez Abdulhadiego Jahję, a za Arda Kasamiego wszedł na boisko Burhan Mustafov, co miało wzmocnić jedenastkę FC Struga Trim-Lum. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Viktora Serafimovskiego na Denisa Ristova w 81. minucie oraz Darka Dodeva na Kristijana Kostovskiego w tej samej minucie.

Hristijan Kirovski
 64′ Ivan Ivanovski
Valentin Kochoski

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom FC Struga Trim-Lum przyznał cztery.

3 listopada zespół FC Struga Trim-Lum rozegra kolejny mecz w Skopje. Jego rywalem będzie KF Shkupi 1927. Tego samego dnia FK Makedonija Gjorče Petrov będzie przeciwnikiem drużyny Sileks w meczu, który odbędzie się w Skopje.