Liga macedońska - 12. kolejka First League: FK Renova - KF Shkupi 1927 2-2 (1-1)

W pojedynku 12. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 27 października, zespół Renovej zremisował z Shkupi 1927 2-2 (1-1). Mecz na Ecolog Arena w Tetowie obejrzało 400 widzów.

F. Jusufi 90'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 16 spotkań zespół Shkupi 1927 wygrał pięć razy i tyle samo razy przegrywał. Sześć meczów zakończyło się remisem.

Już na początku meczu to piłkarze Renovej otworzyli wynik. W szóstej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania bramkę zdobył Fisnik Zuka.

W 40. minucie Basil Nchama został zastąpiony przez Fatiego Ismailjego.

Zawodnicy Shkupi 1927 odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie. W 41. minucie na listę strzelców wpisał się Marin Jurina. To już siódme trafienie tego piłkarz w sezonie.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 46. minucie Bojan Miovski został zmieniony przez Ilirida Ademiego, co miało wzmocnić drużynę Renovej. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Muharema Bajramiego na Demba Darboe'a w 70. minucie.

Zawodnicy gospodarzy w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. W 75. minucie Nenad Mishkovski dał prowadzenie swojej jedenastce.

W 77. minucie Suhejlj Muharem został zmieniony przez Fatjona Jusufiego, co miało wzmocnić drużynę Shkupi 1927. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Remzifaika Selmaniego na Artana Veliu.

Zespół gospodarzy niedługo cieszył się prowadzeniem. Trwało to 16 minut, jedenastka Shkupi 1927 doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Fatjon Jusufi. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Igor Aleksovski
 75′ Nenad Mishkovski
Lamine Diack
 6′ Fisnik Zuka