Liga macedońska - 11. kolejka First League: FC Struga Trim-Lum - FK Renova 1-0 (0-0)

W pojedynku 11. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 23 października, drużyna FC Struga Trim-Lum zwyciężyła z Renovą 1-0 (0-0). Mecz na Gradsi Plaža Stadium obejrzało 300 widzów.

11. kolejka Macedonia - First League
2019-10-23 14:30 | Stadion: Gradska Plaža Stadium | Widzów: 300 | Arbiter: P. Mantev
FC Struga Trim-Lum
FK Renova
1
0
H. Dragarski 53'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Renovej wygrała dwa razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Jedynego gola meczu strzelił Hristijan Dragarski dla drużyny FC Struga Trim-Lum. Bramka padła w tej samej minucie. Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu w zespole Renovej doszło do zmiany. Remzifaik Selmani wszedł za Bojana Miovskiego.

W 64. minucie Dejan Cvetanoski zastąpił Burhana Mustafova. W 81. minucie Meriton Saliji został zmieniony przez Artana Veliu, co miało wzmocnić drużynę Renovej. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Emrana Ramadaniego na Abdulhadiego Jahję oraz Hristijana Kirovskiego na Arbena Tafe'a. W piątej minucie doliczonego czasu gry drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Hristijan Dragarski z drużyny FC Struga Trim-Lum i musiał opuścić boisko.

Bashkim Velija
 53′ 90′ Hristijan Dragarski
Bojan Miovski

Zawodnicy gospodarzy otrzymali w meczu siedem żółtych kartek i jedną czerwoną, a ich przeciwnicy cztery żółte.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Renovej w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.

Już w najbliższą niedzielę zespół Renovej rozegra kolejny mecz u siebie. Jego przeciwnikiem będzie KF Shkupi 1927. Tego samego dnia FK Sileks będzie rywalem drużyny FC Struga Trim-Lum w meczu, który odbędzie się w Kumanowie.