Liga macedońska - 10. kolejka First League: KF Shkendija - Akademija Pandev 0-1 (0-1)

W starciu 10. kolejki macedońskiej First League, które rozegrane zostało 18 października, drużyna KF Shkendija przegrała z Akademiją Pandev 0-1 (0-1). Mecz na Ecolog Arena w Tetowie obejrzało 2 500 widzów.

M. Maslać 45'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć spotkań zespół Akademii Pandev wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Akademii Pandev w końcu przyniosły efekt bramkowy. W drugiej minucie doliczonego czasu gry na listę strzelców wpisał się Mario Maslać.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Akademii Pandev.

W 61. minucie Omar Imeri został zmieniony przez Marjana Radeskiego. Między 70. a 83. minutą, boisko opuścili zawodnicy Akademii Pandev: Sashko Pandev, Kristijan Velinovski, Ljupche Doriev, na ich miejsce weszli: Mario Krstovski, Ivan Nikolov, Stefan Kostov. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Alvesa, Armenda Alimiego zajęli: Shefit Shefiti, Ennur Totre.