27. kolejka First League: Vardar Skopje - Fudbalska Akademija Pandev 1-1 (1-0)

W pojedynku 27. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 7 kwietnia, drużyna Vardaru zremisowała z Akademiją Pandev 1-1 (1-0). Mecz na Stadionie Boris Trajkovski w Skopje obejrzało 300 widzów.

27. kolejka Macedonia - First League
2019-04-07 15:30 | Stadion: Stadion Boris Trajkovski | Widzów: 300 | Arbiter: A. Stavrev
Vardar Skopje
Fudbalska Akademija Pandev
1
1
D. Avramovski 28'
L. Doriev 85'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Jedenastka Vardaru wygrała aż cztery razy, zremisowała dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Vardaru w 28. minucie spotkania, gdy Daniel Avramovski zdobył pierwszą bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Vardaru.

Na drugą połowę drużyna Akademii Pandev wyszła w zmienionym składzie, za Kristijana Stojkovskiego wszedł Stojancho Velinov. W 61. minucie Daniel Avramovski został zmieniony przez Jovana Popzlatanova.

W 65. minucie Mario Krstovski został zmieniony przez Aca Stojkova, a za Daniela Milovanovikja wszedł na boisko Sashko Pandev, co miało wzmocnić jedenastkę Akademii Pandev. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Bojana Kolevskiego na Dzemala Ibishiego oraz Alego Adema na Filipa Najdovskiego.

Zawodnicy Akademii Pandev nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 85. minucie na listę strzelców wpisał się Ljupche Doriev. To już trzynaste trafienie tego piłkarza w sezonie.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-1.

Riste Temelkov
 28′ Daniel Avramovski