27. kolejka First League: FK Belasica Strumica - FK Sileks 0-1 (0-0)

W spotkaniu 27. kolejki macedońskiej First League, które rozegrane zostało 7 kwietnia, zespół Belasicy przegrał z Sileks 0-1 (0-0). Mecz na Stadionie Mladost w Strumice obejrzało 250 widzów.

27. kolejka Macedonia - First League
2019-04-07 15:30 | Stadion: Stadion Blagoj Istatov | Widzów: 250 | Arbiter: D. Mechkarovski
FK Belasica Strumica
FK Sileks
0
1
D. Dodev 50'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 28 razy. Jedenastka Sileks wygrała aż 14 razy, zremisowała sześć, a przegrała tylko osiem.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę zespół Belasicy rozpoczął w zmienionym składzie, za Stefana Suleva, Blagoja Stojanova weszli Aleksandar Milushev, Stephan Vujčić.

Niedługo po przerwie jedyną bramkę meczu zdobył Darko Dodev dla jedenastki Sileks. W 90. minucie Boban Georgiev zastąpił Andriana Chavolego.

Marko Rajković

Sędzia przyznał trzy żółte kartki piłkarzom Belasicy, a zawodnikom gości wręczył jedną.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.

Natomiast zespół Sileks w drugiej połowie dokonał jednej zmiany.

14 kwietnia jedenastka Sileks będzie miała szansę na kolejne punkty grając w Skopje. Jej przeciwnikiem będzie KF Shkupi 1927. Tego samego dnia FK Pobeda Prilep zagra z zespołem Belasicy na jego terenie.