26. kolejka First League: Fudbalska Akademija Pandev - KF Shkendija 0-1 (0-1)

W meczu 26. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 3 kwietnia, drużyna Akademii Pandev przegrała z KF Shkendija 0-1 (0-1). Mecz na Stadionie Mladost w Strumice obejrzało 2 000 widzów.

26. kolejka Macedonia - First League
2019-04-03 15:30 | Stadion: Stadion Blagoj Istatov | Widzów: 2000 | Arbiter: A. Stavrev
Fudbalska Akademija Pandev
KF Shkendija
0
1
V. Musliu 30'

Jedynego gola meczu strzelił Visar Musliu dla jedenastki KF Shkendija. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu KF Shkendija.

W 59. minucie Armend Alimi został zmieniony przez Besmira Bojku. Między 59. a 89. minutą, boisko opuścili zawodnicy Akademii Pandev : Goran Tomovski, Stojancho Velinov, Riste Temelkov, na ich miejsce weszli: Aleksandar Mishov, Daniel Milovanovikj, Aco Stojkov. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Omara Imeriego, Samira Fazlego zajęli: Valjmir Nafiu, Marjan Radeski.