26. kolejka First League: FK Sileks - FK Makedonija Gjorče Petrov 1-1 (0-1)

W starciu 26. kolejki macedońskiej First League, które rozegrane zostało 3 kwietnia, drużyna Sileks zremisowała z Ghorce Petrov 1-1 (0-1). Mecz na Gradski stadion Kratovo w Kumanowie obejrzało 400 widzów.

26. kolejka Macedonia - First League
2019-04-03 15:30 | Stadion: Gradski stadion Kratovo | Widzów: 400 | Arbiter: P. Mantev
FK Sileks
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
1
D. Aleksovski 66'
H. Kirovski 41'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Zespół Sileks wygrał dwa razy, zremisował cztery, nie przegrywając żadnego meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Ghorce Petrov w 41. minucie spotkania, gdy Hristijan Kirovski strzelił pierwszego gola. To już dziewiąte trafienie tego zawodnika w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Ghorce Petrov.

W 64. minucie Boban Georgiev został zmieniony przez Petara Ikica. W 66. minucie wynik ustalił z rzutu karnego Darko Aleksovski.

W 79. minucie Sabit Bilalli został zmieniony przez Kristijana Kostovskiego, a za Dejana Tanturovskiego wszedł na boisko Padu, co miało wzmocnić jedenastkę Ghorce Petrov. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Filipa Duranskiego na Denisa Ristova. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Bobi Bozhinovski
 66′ (k.) Darko Aleksovski