26. kolejka First League: FK Renova - KF Shkupi 1927 1-0 (1-0)

W starciu 26. kolejki macedońskiej First League, które rozegrane zostało 3 kwietnia, jedenastka Renovej wygrała z Shkupi 1927 1-0 (1-0). Mecz na Ecolog Arena w Tetowie obejrzało 150 widzów.

26. kolejka Macedonia - First League
2019-04-03 15:30 | Stadion: Ecolog Arena | Widzów: 150 | Arbiter: D. Mechkarovski
FK Renova
KF Shkupi 1927
1
0
V. Stojanovski 45'

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 pojedynków jedenastka Renovej wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Wysiłki podejmowane przez zespół Renovej w końcu przyniosły efekt bramkowy. W ostatniej minucie pierwszej połowy wynik ustalił Vlatko Stojanovski. To już czternaste trafienie tego piłkarza w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Renovej.

Berat Jonathan Ustabaşı
 45′ Vlatko Stojanovski
Viktor Angelov
Fisnik Zuka
Sérgio Antonio Da Luiz Junior

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Jedenastka gospodarzy nie skorzystała ze zmian.

Drużyna Shkupi 1927 także nie skorzystała ze zmian.

Już w najbliższą niedzielę zespół Shkupi 1927 rozegra kolejny mecz u siebie. Jego przeciwnikiem będzie ZFK Rabotnicki Skopje. Tego samego dnia KF Shkendija zagra z drużyną Renovej na jej terenie.