26. kolejka First League: FK Pobeda Prilep - Vardar Skopje 0-0

3 kwietnia na Stadionie Biljaninich Izvori w Ochrydzie odbył się pojedynek 26. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Pobedy Prilep i Vardaru. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 400 widzów.

26. kolejka Macedonia - First League
2019-04-03 15:30 | Stadion: Stadion Biljanini Izvori | Widzów: 400 | Arbiter: J. Barton
FK Pobeda Prilep
Vardar Skopje
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 10 razy. Drużyna Vardaru wygrała aż siedem razy, a przegrała tylko trzy.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 49. minucie za Darka Tofiloskiego wszedł Daniel Kotevski. Między 53. a 80. minutą, boisko opuścili piłkarze Vardaru: Bojan Dimoski, Matej Cvetanoski, Willian Lira, na ich miejsce weszli: Juninho, Dzemal Ibishi, Bojan Kolevski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Blagoi Geshoskiego, Aleksandara Ristevskiego zajęli: Yannick Makota, Antonio Kalanoski.

Willian Lira Sousa

Zawodnicy Pobedy Prilep otrzymali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą niedzielę zespół Vardaru zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego rywalem będzie Fudbalsi Akademija Pandev. Tego samego dnia FK Makedonija Gjorče Petrov będzie przeciwnikiem jedenastki Pobedy Prilep w meczu, który odbędzie się w Skopje.