Skanstes SK - FK Smiltene/BJSS 0-0. Liga - 14. kolejka

W meczu 14. kolejki 1.Ligi, który rozegrany został 6 sierpnia, zespół Skanstesu SK zremisował z FK Smiltene/BJSS 0-0.

W  meczu 14. kolejki  1.Ligi, który rozegrany został 6 sierpnia, zespół Skanstesu SK zremisował  z FK Smiltene/BJSS  0-0.

Od pierwszych minut drużyna FK Smiltene/BJSS zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Skanstesu SK była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom FK Smiltene/BJSS: Davisowi Gaigalsowi w 80. minucie i Eduardsowi Deicsowi w pierwszej minucie doliczonego czasu spotkania.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Skanstesu SK żadną kartką, natomiast zawodnikom FK Smiltene/BJSS przyznał dwie żółte.

Drużyna Skanstesu SK nie skorzystała ze zmian. Jedenastka FK Smiltene/BJSS także nie skorzystała ze zmian.