Rezeknes Futbola Akademija - Skanstes SK 0-4 (0-1). Liga - 8. kolejka

27 maja odbyło się spotkanie 8. kolejki 1.Ligi pomiędzy drużynami Rezeknego i Skanstesu SK. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Skanstesu SK 4-0.

27 maja  odbyło się spotkanie  8. kolejki  1.Ligi pomiędzy drużynami Rezeknego  i Skanstesu SK. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Skanstesu SK 4-0.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Skanstesu SK.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Skanstesu SK w czwartej minucie spotkania, gdy Markuss Ivulans strzelił pierwszego gola.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Dmitrijs Borisovs z jedenastki Rezeknego. Była to 21. minuta starcia. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Skanstesu SK.

W 62. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Vadimsa Cvetkovsa ze Skanstesu SK, a w 70. minucie Vladislavsa Stivrinsa z drużyny przeciwnej.

Drużyna Rezeknego ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Skanstesu SK, zdobywając kolejną bramkę. Na 16 minut przed zakończeniem drugiej połowy nie dał szans obrony bramkarzowi Daniils Cinajevs.

Piłkarze Rezeknego obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Zespół Rezeknego nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Skanstesu SK również nie skorzystała ze zmian.