Leevon Saldus - Riga Football Club II 0-2 (0-0). Liga - 14. kolejka

W starciu 14. kolejki 1.Ligi, które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Leevonu Saldus przegrał z Rigą FC II 0-2 (0-0).

W  starciu 14. kolejki  1.Ligi, które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Leevonu Saldus przegrał  z Rigą FC II  0-2 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Rigi FC II wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut jedenastka Rigi FC II zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Leevonu Saldus była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Kriss Andersons z Rigi FC II. Była to 33. minuta spotkania.

W 54. minucie kartkę obejrzał Martins Biders z zespołu Leevonu Saldus.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Rigi FC II w 62. minucie spotkania, gdy Glebs Patika zdobył pierwszą bramkę. W 64. minucie kartką został ukarany Rudolfs Muiznieks, piłkarz Leevonu Saldus.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Rigi FC II w 79. minucie spotkania, gdy Armans Muradjans strzelił z karnego drugiego gola. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2.

Wyjątkowa nieporadność napastników Leevonu Saldus była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału. Jedenastka Rigi FC II zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała dwa celne strzały.

Piłkarze Leevonu Saldus otrzymali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Zespół Leevonu Saldus nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Rigi FC II również nie skorzystała ze zmian.