Futbola Klubs Rigas Futbola Skola II - FK Jelgava 0-1 (0-1). Liga - 14. kolejka

W starciu 14. kolejki 1.Ligi, które rozegrane zostało 5 sierpnia, zespół RFS-u II przegrał z Jelgavą 0-1 (0-1).

W  starciu 14. kolejki  1.Ligi, które rozegrane zostało 5 sierpnia, zespół RFS-u II przegrał  z Jelgavą  0-1 (0-1).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Jelgavy wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut zespół Jelgavy zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki RFS-u II była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną bramkę meczu zdobył Marcis Peilans dla zespołu Jelgavy. Bramka padła w tej samej minucie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Jelgavy.

Między 77. a 88. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom RFS-u II i jedną drużynie przeciwnej. W drugiej połowie nie padły gole.

Sędzia pokazał dwie żółte kartki zawodnikom RFS-u II, a piłkarzom Jelgavy przyznał jedną.

Jedenastka RFS-u II nie skorzystała ze zmian. Zespół Jelgavy również nie skorzystał ze zmian.