Reklama

Reklama

Marcin Lewandowski wrócił do treningów

Mistrz Europy w biegu na 800 m Marcin Lewandowski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz) wrócił po niemal dwóch tygodniach przerwy do treningu po kontuzji stawu skokowego. W poniedziałek rozpocznie obóz w Font Romeu we Francji.

"W końcu mogę się znowu cieszyć bieganiem. Po urazie musiałem sobie zrobić krótką przerwę od treningów" - napisał na swojej stronie internetowej trenujący z bratem Tomaszem zawodnik.

Reklama

Przyznał, że choć nie była to długa przerwa, zdążył się stęsknić za lekkoatletyką. - Przyzwyczajony do biegania 365 dni w roku dziwnie się czułem, nie mogąc robić tego, co od lat wypełnia każdy mój dzień. Robiliśmy oczywiście trening zastępczy jak pływanie czy siłownia. Lubię to, ale przecież nie mam zamiaru zostać pływakiem czy kulturystą. Ucieszyłem się więc, kiedy okazało się, że z nogą jest już ok i można wskoczyć w biegowe buty - podkreślił czwarty zawodnik mistrzostw świata.

Do poniedziałku Lewandowski będzie w Polsce, później wyruszy na ostatni przed igrzyskami w Londynie obóz treningowy do Font Romeu.


Dowiedz się więcej na temat: Marcin Lewandowski | lekkoatletyka | Londyn 2012

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy