Reklama

Reklama

Fei Cheng nie wystąpi w igrzyskach z powodu kontuzji

Chińska gimnastyczka Fei Cheng nie wystąpi w igrzyskach w Londynie z powodu naderwania ścięgna Achillesa. Na poprzedniej olimpiadzie w Pekinie była kapitanem drużyny złotych medalistek, a indywidualnie zdobyła brąz w skoku i na równoważni.

Chińska telewizja poinformowała w piątek, że 24-letnia zawodniczka przeszła operację, po której czeka ją co najmniej trzymiesięczna rehabilitacja.
Cheng wróciła w maju do rywalizacji po blisko trzyletniej przerwie i zwyciężyła w skoku w zawodach Pucharu Świata w Chinach. Jednak później, na jednym z treningów, doznała kontuzji.
Oprócz trzech medali olimpijskich z Pekinu, w swoim dorobku ma też pięć tytułów mistrzyni świata, w tym trzy wywalczone w Aarhus w 2006 roku w skoku, drużynie i ćwiczeniach wolnych. W skoku była też najlepsza w Melbourne (2005) i Stuttgarcie (2007).

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy