Reklama

Reklama

Enzo Zidane po ośmiu miesiącach przerwy wraca do futbolu

Enzo, najstarszy z czterech synów Zinedine'a Zidane'a, znalazł wreszcie nowego pracodawcę. Sezon 2021/22 rozpocznie w barwach Rodez AF, występującego na bezpośrednim zapleczu Ligue 1.

Enzo Zidane pozostawał bez klubu od początku października ubiegłego roku. Rozstał się wówczas z Almerią. Kiedy 26-latek przez kolejne miesiące nie wznawiał kariery, wydawało się, że może rozstać się z futbolem na dobre.   

Enzo Zidane zagra w Rodez AF

Tymczasem o angażu Zidane'a juniora poinformował właśnie francuski klub Rodez AF, który od dwóch lat gra w Ligue 2. Do publicznej wiadomości nie podano jednak szczegółów podpisanego kontraktu. 

Najstarszy syn mistrza świata z 1998 roku w przeszłości bronił barw wielkich firm - Juventusu Turyn i Realu Madryt. Grywał tam jednak jedynie w zespołach młodzieżowych, względnie w seniorskich rezerwach. 

Reklama

Jako dorosły zawodnik, nie licząc kilku średniej klasy drużyn hiszpańskich, próbował sił także w Portugalii i w Szwajcarii.

Zidane senior ma jeszcze trzech synów. To Luca, Theo i Elyaz. Barwy Realu Madryt, w którym do niedawna ojciec pełnił funkcję pierwszego trenera, w tej chwili reprezentuje tylko ten drugi. Jest graczem teamu U-19.  

KaS

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00Sprawdź!

Dowiedz się więcej na temat: Enzo Zidane | ligue 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje