Reklama

Reklama

Zlatan Ibrahimović: Wiem, gdzie będę grał w przyszłym sezonie

Kilka dni temu Zlatan Ibrahimović poinformował, że odchodzi z Paris Saint-Germain. - Wiem, gdzie będę grał w przyszłym sezonie" - powiedział znakomity szwedzki napastnik. Nie zdradził jednak nazwy nowego klubu.

Kontrakt Ibrahimovicia z PSG wygasa 30 czerwca. Potem będzie wolnym zawodnikiem. "Wiem, gdzie będę grał w przyszłym sezonie, ale nie będę o tym mówił dzisiaj" - powiedział "Ibra" po meczu z Nantes, który był jego ostatnim występem w barwach PSG na Parc des Princes. Szwed w sobotę strzelił dwa gole, a jego zespół wygrał aż 4-0. Ibrahimović zakończył sezon Ligue 1 z 38. trafieniami na koncie, co dało mu tytuł króla strzelców. Jest to też nowy klubowy rekord PSG.

"Fantastyczny zespół, którego będzie mi brakowało. Jestem dumny z tego, co osiągnęliśmy. Mam nadzieję, że PSG nadal będzie odnosić sukcesy. Nie martwię się o to, bo wiem, że projekt jest ogromny" - stwierdził szwedzki napastnik.

Według medialnych spekulacji, najbardziej zainteresowane Ibrahimoviciem są trzy kluby: Manchester United, LA Galaxy i AC Milan.

Reklama

Wyniki ostatniej kolejki i końcowa tabela Ligue 1 sezonu 2015/2016


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL