Wielki przełom ws. Leo Messiego! Gwiazdor podjął decyzję. Klamka zapadła
Przyszłość Leo Messiego staje się jasna! Jak podaje "Le Parisien", argentyński mistrz świata podjął kluczową decyzję i zaakceptował ofertę przedłużenia kontraktu z PSG. Te doniesienia potwierdził także znany włoski dziennikarz Fabrizio Romano dodając, że 35-latek nigdy nie myślał o transferze do Interu Miami i nie negocjował powrotu do FC Barcelona.

Jak informują francuscy dziennikarze, ruch Leo Messiego nie jest dyktowany impulsem wywołanym przez zdobycie tytułu mistrza świata. Już od trzech miesięcy trwała intensywna wymiana zdań pomiędzy zarządem PSG, a Jorge Messim - ojcem i agentem argentyńskiego piłkarza.
Paryski klub w końcu dopiął swego. Po długich rozmowach Leo Messi przystał na przedłużenie umowy, która obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku. Porozumienie zostało osiągnięte już w trakcie trwania mistrzostw świata w Katarze.
Media: Przełom w sprawie Leo Messiego. Argentyńczyk przedłuży kontrakt z PSG
"Le Parisien" donosi, że prolongata zostanie przypieczętowana, gdy tylko Leo Messi wróci z wakacji i spotka się z Nasserem Al-Khelaifim oraz Luisem Camposem. Wówczas obie strony dokładnie ustalą czas trwania nowego kontraktu i szczegóły dotyczące wynagrodzenia mistrza świata.
O decyzji podjętej przez Leo Messiego poinformował także znany dziennikarz Fabrizio Romano.
- Leo Messi nigdy nie zaakceptował propozycji Interu Miami i nie negocjował z Barceloną. Oba kluby zwróciły się wprawdzie do niego, lecz nie doszło do zaawansowanych rozmów. PSG naciskało od miesięcy przez prezesa, zarząd i trenera, by przedłużył swój kontrakt - teraz zaakceptował ofertę - napisał słynny Włoch.








