• 6 .OGC Nice (11 pkt.)
  • 7 .Olympique Lyon (11 pkt.)
  • 8 .FC Nantes (10 pkt.)

Wielki powrót Kamila Grosickiego. Gol i asysta w Ligue 1

Kamil Grosicki nie mógł sobie wymarzyć lepszego powrotu do gry. Polak zdobył bramkę i zaliczył asystę, a jego zespół, Stade Rennes, pokonał 3-2 Olympique Marsylia w szóstej kolejce Ligue 1.

Grosicki w ostatnich tygodniach przeżywał ciężkie chwile. Nie doszedł do skutku jego transfer do Anglii, a potem doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry w meczu reprezentacji Polski z Kazachstanem.

Polak w ostatnich dniach odbudowywał się w rezerwach swojego klubu. Dogadał się z trenerem i w środowy wieczór wrócił do gry. W wielkim stylu.

"Grosik" zameldował się na murawie w 62. minucie, gdy jego zespół przegrywał 1-2. Końcówka spotkania należała do niego i jego drużyny.

W 86. minucie Grosicki podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze i precyzyjnym strzałem z karnego wyrównał.

Dwie minuty później reprezentant Polski asystował przy zwycięskiej bramce Adriena Hunou.

Stade Rennes - Olympique Marsylia 3-2. Raport meczowy

Ligue 1: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz