• 6 .Olympique Lyon (13 pkt.)
  • 7 .Racing Club de Lens (13 pkt.)
  • 8 .Angers Sporting Club de l'Ouest (13 pkt.)

Toulouse - Stade Rennes 1-2. Zwycięski gol Kamil Grosickiego

Kamil Grosicki zdobył bramkę w doliczonym czasie gry, a jego Stade Rennes pokonało Toulouse 2-1. Polak jest prawdziwym "dżokerem" swojego zespołu.

Ligue 1 - sprawdź wyniki, terminarz, tabelę

Grosicki bardzo długo czekał na szansę. Po raz kolejny mecz rozpoczął na ławce rezerwowych, a dopiero w 82. minucie pojawił się na murawie.

I wejście Polaka niesamowicie ożywiło grę gości w ofensywie! Gdy Grosicki pojawił się na boisku, jego drużyna przegrywała 0-1, a po dziewięciu minutach było już 2-1.

Najpierw do siatki trafił Ousmane Dembele, a chwilę potem młodziutki Francuz podał do Grosickiego, a Polak doskonale wiedział co zrobić z piłką i strzelił zwycięskiego gola!

Grosicki wystąpił w obecnym sezonie w 27 meczach Rennes, strzelił w nich siedem goli i zaliczył dwie asysty. Głównie jednak wchodził na boisko z ławki rezerwowych.

Polak zbiera dobre recenzje, ale nie potrafi przebić się do pierwszego składu francuskiego zespołu i od kilku miesięcy otwarcie mówił, że może zmienić barwy klubowe.

W tabeli piłkarze Rennes awansowali na czwarte miejsce, mają 41 punktów. Toulouse zajmuje przedostatnie 19. miejsce.

Toulouse - Stade Rennes 1-2 -> zobacz raport

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Grosicki