Reklama

Reklama

Stade Rennes - Olympique Marsylia 2-0 (2-0). Liga - 37. kolejka

14 maja na Roazhon Park odbyło się spotkanie 37. kolejki Ligue 1 pomiędzy drużynami Stade Rennes i Olympique Marsylia. Starcie zakończyło się zwycięstwem Stade Rennes 2-0. Na boisku mogliśmy zobaczyć Arkadiusza Milika występującego w Olympique Marsylia.

14 maja  na Roazhon Park odbyło się spotkanie  37. kolejki  Ligue 1 pomiędzy drużynami Stade Rennes  i Olympique Marsylia. Starcie zakończyło się zwycięstwem Stade Rennes 2-0. Na boisku mogliśmy zobaczyć Arkadiusza Milika występującego w Olympique Marsylia.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 19 meczów jedenastka Stade Rennes wygrała sześć razy, ale więcej przegrywała, bo siedem razy. Sześć meczów zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Stade Rennes w 12. minucie spotkania, gdy Benjamin Bourigeaud zdobył pierwszą bramkę. Asystę przy golu zanotował Martin Terrier.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Flavienowi Taitowi z jedenastki Stade Rennes. Była to 27. minuta meczu.

Drużyna Olympique Marsylia ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Stade Rennes, zdobywając kolejną bramkę. Na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy celnym strzałem popisał się Lovro Majer.

Reklama

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 63. minucie kartką został ukarany Duje Caleta-Car, zawodnik Olympique Marsylia. W 64. minucie w jedenastce Olympique Marsylia doszło do zmiany. Cheikh Dieng wszedł za Duje Caletę-Cara.

W 70. minucie arbiter przyznał kartkę Pape'owi Gueyemu z Olympique Marsylia. W 73. minucie Pape Gueye został zmieniony przez Pola Lirolę. Chwilę później trener Stade Rennes postanowił bronić wyniku. W 76. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Benjamina Bourigeauda wszedł Lorenz Assignon, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie Stade Rennes utrzymać prowadzenie.

W drugiej połowie nie padły gole.

Piłkarze Stade Rennes otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka Stade Rennes w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół Olympique Marsylia w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama