Reklama

Reklama

Stade Rennes - FC Metz 1-0. Dobry mecz Grosickiego

Kamil Grosicki rozegrał dobre spotkanie, a jego Stade Rennes pokonało FC Metz 1-0. Polak nie strzelił tym razem gola, ani nie zaliczył asysty, ale gdy schodził z boiska dostał owację na stojąco.

Ligue 1 - zobacz szczegóły

Grosicki ma ostatnie bardzo dobre tygodnie we Francji. W przeciwieństwie do jego kolegi z reprezentacji - Grzegorza Krychowiaka - występuje regularnie. Dzięki temu udało mu się ustabilizować formę na wysokim poziomie.

W niedzielę znów zagrał od początku. Był motorem napędowym Stade Rennes, tworzył kolegom sytuacje, ale ci nie potrafili ich wykorzystać.

Tuż przed przerwą polski piłkarz podszedł do rzutu wolnego. Uderzył z całych sił, ale piłka odbiła się od jednego z graczy w murze. Sarr padł na murawę i długo się z niej nie podnosił. Piekielnie mocne uderzenie Grosickiego zrobiło na nim wrażenie.

Reklama

Po zmianie stron gospodarze szybko objęli prowadzenie. Grosicki tym razem nie brał udziału w akcji.

W 64. minucie zszedł z boiska, a kibice docenili jego wysiłek. Grosicki został pożegnany owacją na stojąco mimo że tym razem nie strzelił gola ani nie zanotował asysty.

Ostatecznie gospodarze wygrali 1-0.

Stade Rennes - FC Metz - zobacz raport

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy