Reklama

Reklama

Spowiedź Radamela Falcao: Miałem depresję, zwątpiłem w sens starań o powrót do sportu

Radamel Falcao, który niedawno wrócił do gry po poważnej kontuzji w jednym z wywiadów udzielonych tuż po rozpoczęciu sezonu francuskiej Ligue 1 przyznał, że miał depresję i zaczął wątpić w sens starań o powrót do sportu .

- Momentu, w którym dowiedziałem się, że nie wystąpię na mundialu w Brazylii, nie zapomnę do końca życia. To była najgorsza informacja, jaką dotąd otrzymałem. W jednej chwili straciłem wszystkie nadzieje, szanse i marzenia. Czas się zatrzymał, a ja poczułem się, jakbym dostał obuchem w głowę - przyznał Radamel Falcao.

Kolumbijczyk nie zagrał na mistrzostwach świata z powodu urazu kolana, który wykluczył go z gry w piłkę nożną na ponad 7 miesięcy.

- Stałem się niecierpliwy, zacząłem wątpić w sens starań o powrót do sportu. Kiedy znalazłem się na krawędzi postanowiłem powierzyć swój los Bogu i to on dał mi siłę do walki. Gdy wreszcie uwolniłem się od depresji, gdy poczułem radość z pierwszej, drobnej rzeczy, zrozumiałem, że nie mogę się poddać, że muszę walczyć - dodał napastnik AS Monaco.

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL