Reklama

Reklama

Spięcie w PSG! Kylian Mbappe naraził się koledze z zespołu?

Kylian Mbappe błyszczał ostatnio formą strzelecką, ale jednocześnie media wzięły pod lupę pozaboiskowe sprawy w Paris Saint-Germain. Czy gwiazdor naraził się koledze z drużyny przejęciem opaski kapitańskiej?

Kylian Mbappe/AFP

O tym, że w szatni zespołu Paris Saint-Germain nie zawsze panuje sielanka nie trzeba nikogo przekonywać. Ostatnio napięcia wywołał fakt, że w meczu z Pays de Cassel, wygranym przez PSG az 7-0, opaskę kapitańską przywdział Kylian Mbappe. 

Gwiazdor PSG otrzymał to wyróżnienie pod nieobecność Marquinhosa. Tak go to zmotywowało, że zademonstrował prawdziwy strzelecki popis. Zobacz: PSG zdemolowało rywala. Kylian Mbappe show!

Spięcie w szatni PSG. Oświadczenie Kimpembe po przejęciu opaski przez Mbappe

Cała ta sytuacja wyprowadziła jednak nieco z równowagi innego gracza paryskiej ekipy, dotychczas wice-kapitana Presnela Kimpembe. Wrzucił on na swój profil na Instagramie specjalne oświadczenie.

Ogłosił m.in. że "nie został poinformowany wcześniej o takiej decyzji" przez klub, choć zastrzegł jednocześnie, że zawsze zamierza szanować klubowe decyzje.

Presnel Kimpembe to wychowanek PSG, od lat związany z klubem. To m.in. dlatego obrońca poczuł się tak urażony obrotem spraw. 

Kimpembe w ostatnim czasie miał problemy ze ścięgnem Achillesa.

Kylian Mbappe/AFP
Kylian Mbappe/AFP
Presnel Kimpembe /FRANCK FIFE/AFP/East News/East News
Tomáš Pekhart wraca do Legii, czy będzie to trafiony transfer? WIDEO /Studio Ekstraklasa/INTERIA.TV

Więcej na ten temat

15.01.2023
Stade Rennes
1 - 0
PSG
29.01.202320:45
PSG
-
Reims

Zobacz także

Sportowym okiem