Reklama

Reklama

Sensacyjna decyzja Kyliana Mbappe. "Nie ma już wątpliwości"

Kylian Mbappe nie dla Realu Madryt! Te zaskakujące informacje przekazał na Twitterze słynny dziennikarz Gianluca Di Marzio. Jego zdaniem "nie ma już wątpliwości", że młody Francuz przedłuży umowę z PSG.

- Nie ma wątpliwości. Kylian Mbappe zostanie w PSG i odnowi swoją umowę - napisał w mediach społecznościowych Gianluca Di Marzio.

To może być zwieńczenie spektakularnego zwrotu akcji, którego jesteśmy świadkami w ostatnich dniach. Wydawało się bowiem, że francuski gwiazdor jest wręcz skazany na Real Madryt, który starał się o niego już latem. Dlatego też konsekwentnie odrzucał kolejne propozycje ze strony paryżan, by po sezonie jako wolny zawodnik trafić na Estadio Santiago Bernabeu.

Kylian Mbappe przedłuży kontrakt z PSG? Fatalne doniesienia dla Realu Madryt

Jeszcze w piątek mama Kyliana Mbappe przyznała, że jej syn osiągnął porozumienie zarówno z Realem Madryt, jak i z PSG, a teraz wszystko zależy od jego decyzji. Wybór miał paść na ekipę mistrza Francji.

Reklama

Trzeba jednak czekać jeszcze na oficjalne stanowisko Kyliana Mbappe w tej sprawie. Spodziewa się, że piłkarz może wyrazić jasno swoją wolę już w ten weekend. W sobotę o 21.00 PSG rozegra swój ostatni mecz ligowy z FC Metz. Jeśli 23-latek będzie chciał sprawić radość kibicom paryskiego klubu, będzie miał ku temu doskonałą okazję.

Reklama

Reklama

Reklama