Reklama

Reklama

  • 1 .Lille OSC (59 pkt.)
  • 2 .Paris Saint-Germain FC (57 pkt.)
  • 3 .Olympique Lyon (56 pkt.)
  • 4 .AS Monaco (55 pkt.)
  • 5 .FC Metz (41 pkt.)
  • 6 .Racing Club de Lens (41 pkt.)
  • 7 .Olympique Marsylia (39 pkt.)
  • 8 .Montpellier HSC (39 pkt.)

PSG. Neymar: Czasami czuję się nieswojo z powodu mojego stylu gry

- Czasami czuję się nieswojo z powodu mojego stylu gry, ponieważ drybluje i ciągle jestem faulowany. Nie wiem, czy problemem jestem ja, czy to co robię na boisku - napisał Neymar po potwierdzeniu kolejnej długiej przerwy spowodowanej kontuzją. Gracz PSG ponownie został brutalnie sfaulowany w meczu pucharu Francji, przez co może pauzować aż cztery tygodnie.

Gwiazdor PSG Neymar doznał kolejnego urazu po brutalnym ataku w tym sezonie. Brazylijczyk został sfaulowany podczas minionego meczu pucharu Francji, w którym paryska ekipa mierzyła się z Caen i musiał opuścić boisko w 60. minucie spotkania. 

Oficjalna strona klubu potwierdziła uraz atakującego i poinformowała, że nie będzie mógł on grać przez najbliższe cztery tygodnie, a co za tym idzie opuści również mecz Ligi Mistrzów z Barceloną. 

- Smutek jest wielki, ból ogromny, a płacz ciągły. Po raz kolejny muszę się zatrzymać na chwilę i przestać robić to co kocham najmocniej w życiu - grać w piłkę. Czasami czuję się nieswojo z powodu mojego stylu gry, ponieważ drybluje i ciągle jestem faulowany. Nie wiem, czy problemem jestem ja, czy to co robię na boisku - napisał piłkarz za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Reklama

- Jest mi naprawdę smutno, gdy słyszę od komentatorów, piłkarzy czy trenerów, że "on upada", "płacze". Szczerze mnie to zasmuca i nie wiem jak długo wytrzymam. Po prostu chcę być szczęśliwy grając w piłkę. Nic więcej - dodał. 

Nie jest to pierwszy uraz po bezpardonowym wejściu Brazylijczyka w tym sezonie. Wcześniej Neymar musiał pauzować aż pięć kolejek, z powodu kontuzji po faulu Thiago Mendesa (mecz z Olympique Lyon w 14. kolejce). 

PSG czeka ciężki okres. Paryski klub w najbliższej kolejce zagrają z OGC Nice, a później piłkarzy będą czekały starcia przeciwko Barceloną oraz AS Monaco.  

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

PADowiedz się więcej na temat: Neymar | Paris Saint-Germain

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama