• 6 .FC Lorient (0 pkt.)
  • 7 .FC Metz (0 pkt.)
  • 8 .FC Nantes (0 pkt.)

PSG już w niedzielę może zostać mistrzem Francji

Paris Saint-Germain już w niedzielę może przypieczętować zdobycie czwartego z rzędu tytuł mistrza Francji. Stało się to możliwe po piątkowym remisie wicelidera Ligue 1 AS Monaco z Reims 2-2.

Ligue 1 - zobacz szczegóły

W piątek piłkarze AS Monaco prowadzili do przerwy 2-1 po dwóch trafieniach Vagnera Love i jednym dla gości Gaetana Charbonniera. W 79. minucie wynik ustalił Diego.

Paryżanie, którzy wyprzedzają Monaco o 22 punkty, zagrają w niedzielę na wyjeździe z ostatnim zespołem w tabeli - Troyes. Początek spotkania o godz. 14.

Broniący tytułu stołeczni, którzy w środę wyeliminowali Chelsea Londyn i wywalczyli awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, przegrali w tym sezonie tylko jedno spotkanie - 28 lutego z Olympique Lyon 1-2. Wcześniej byli niepokonani przez 36 kolejek.

Ich bilans od początku trwających rozgrywek to 23 zwycięstwa i pięć remisów.

Dowiedz się więcej na temat: Paris Saint-Germain | Ligue 1 | AS Monaco