Reklama

Reklama

PSG chce się pozbyć gwiazd! Grozi zesłaniem do... piątej ligi

Włodarze Paris Saint-Germain szukają sposobu, by pozbyć się z klubu aż siedmiu graczy - donosi "Le Parisien". Jak ustalili dziennikarze, jeżeli ci nie zgodzą się na odejście, czeka ich... zesłanie do piątej ligi i gra w drużynie rezerw.

Bajecznie bogaty klub z Francji, choć na krajowym podwórku dominuje, wciąż nie może spełnić marzenia o podboju Europy i triumfie w Lidze Mistrzów. Właściciele, szukając sposobu na realizację tego celu regularnie szaleją na transferowym rynku. Aktualnie jednak mamy do czynienia z sytuacją odwrotną - PSG nie chce kupować, a... sprzedać. W dodatku - aż siedmiu graczy.

Siedmiu piłkarzy PSG zesłanych do rezerw?

"Le Parisien" donosi, że w zespole nie ma już miejsca dla Layvina KurzawyJuliana DraxleraRafinhiThilo KehreraIdrissy GueyeMauro Icardiego i Andera Herrery. Aktualnie cała siódemka jest wyłączona z treningów pierwszej drużyny, a dyrektor sportowy, Luis Campos chce w ten sposób nakłonić ją do opuszczenia drużyny.

Reklama

Co jednak, gdy zawodnicy nie odejdą? Według dziennikarzy w takim wypadku grozi im gra w drugiej drużynie PSG, występującej w lidze National 3, czyli na piątym poziomie rozgrywkowym.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL