• 6 .AS Monaco (7 pkt.)
  • 7 .Olympique Marsylia (7 pkt.)
  • 8 .Paris Saint-Germain (6 pkt.)

Pierwszy gol Obraniaka w barwach Bordeaux

Reprezentant Polski Ludovic Obraniak zdobył pierwszego gola w barwach Girondins Bordeaux. W 40. minucie ligowego spotkania z FC Toulouse były piłkarz OSC Lille ustalił wynik na 2-0.

Ligue 1 - zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i tabelę

Obraniak, który trafił do "Żyrondystów" w zimowym oknie transferowym, rozegrał cały mecz. Został też ukarany żółtą kartką.

Gospodarze prowadzili już od pierwszej minuty gry, kiedy bramkarza z Tuluzy pokonał Brazylijczyk Jussie. Goście od 43. minuty grali w dziesiątkę, gdyż czerwoną kartkę ujrzał Moussa Sissoko.

Girondins Bordeaux z dorobkiem 30 pkt zajmuje dziewiątą pozycję w Ligue 1, a FC Toulouse ma cztery więcej i jest siódme. Prowadzi Paris St Germain - 49 pkt.

Dowiedz się więcej na temat: Girondins Bordeaux | Ludovic Obraniak | Bordeaux | Ligue 1