• 6 .FC Metz (0 pkt.)
  • 7 .FC Nantes (0 pkt.)
  • 8 .Girondins Bordeaux (0 pkt.)

Paris Saint-Germain - Angers SCO 5-1 w 22. kolejce Ligue 1

Paris Saint-Germain nie zwalnia tempa. Mistrzowie Francji pokonali na własnym stadionie Angers SCO 5-1 w 22. kolejce Ligue 1. PSG ma w tym momencie aż 24 punkty przewagi nad drugim w tabeli AS Monaco!

Strzelanie na Parc de Princes rozpoczął niezawodny Zlatan Ibrahimović. Reprezentant Szwecji strzelił gola w 32. minucie, a było to już jego 17. trafienie w rozgrywkach. "Ibra" jest zdecydowanym liderem w tej klasyfikacji, wyprzedzając Michy'ego Batshuayi o pięć goli.

Jeszcze przed przerwą (40. minuta) prowadzenie podwyższył Lucas Moura.

Po zmianie stron do bramki beniaminka trafił Gregory van der Wiel (54. minuta). Pięć minut później honorowe trafienie zaliczył Pierrick Capelle, ale gości na więcej nie było już stać.

Angers dobił Angel di Maria. Argentyńczyk strzelił dwa gola w 62. i 66. minucie.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Ligue 1

Dowiedz się więcej na temat: Paris Saint-Germain | Zlatan Ibrahimović | Angel Di Maria