• 6 .FC Lorient (0 pkt.)
  • 7 .FC Metz (0 pkt.)
  • 8 .FC Nantes (0 pkt.)

Olympique Lyon - Paris Saint-Germain 1-2 w meczu 14. kolejki Ligue 1

Na zakończenie 14. kolejki francuskiej Ligue 1 doszło do pojedynku drużyn, które w składzie mają reprezentantów Polski. Olympique Lyon Macieja Rybusa zremisował u siebie z Paris Saint-Germain Grzegorza Krychowiaka 1-2 (0-1). Bohaterem PSG został Edinson Cavani, który strzelił dwa gole.

Rybus wyszedł w podstawowym składzie OL i rozegrał 45 minut. Od początku drugiej połowy Polaka zastąpił Mathieu Valbuena. Krychowiak natomiast pojawił się na boisku dopiero w 85. minucie zastępując Lucasa Mourę.

Pierwsi gola strzelili goście. W 30. minucie Edinson Cavani wykorzystał rzut karny.

Do remisu doprowadził na początku drugiej połowy Valbuena, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku.

Bohaterem PSG został Cavani. To właśnie Urugwajczyk zapewnił trzy punkty paryżanom w 81. minucie.

Olympique Lyon - Paris Saint-Germain 1-2 (0-1)

Bramki: 0-1 Edinson Cavani (30 - rzut karny), 1-1 Mathieu Valbuena (48), 1-2 Edinson Cavani (81)