Reklama

Reklama

Neymar nie stawił się na treningu Paris Saint-Germain

Sagi z Neymarem w roli głównej ciąg dalszy! Brazylijski gwiazdor Paris Saint-Germain nie stawił się na poniedziałkowym treningu mistrzów Francji. Klub wydał oświadczenie w tej sprawie. Transfer do Barcelony coraz bliżej?

Jeszcze w niedzielny wieczór brazylijski napastnik zasiadał na trybunach Maracany w Rio de Janeiro, gdzie "Canarinhos" sięgali po triumf w Copa America, wygrywając 3-1 w finale z Peru.

Neymar złapał kontuzję przed turniejem i nie zdołał przygotować formy na imprezę w ojczyźnie.

W poniedziałek PSG wydał krótkie oświadczenie w sprawie 27-letniego piłkarza. "W poniedziałek 8 lipca Neymar da Silva Santos Junior miał powrócić do przedsezonowych treningów z drużyną Paris Saint-Germain. Bez uprzedniej zgody klubu Neymar nie stawił się w ustalonym miejscu i czasie. Klub ubolewa nad tą sytuacją i podejmie odpowiednie działania" - poinformowano.

Reklama

W sierpniu 2017 roku Neymar za rekordową sumę 222 mln euro przeniósł się z FC Barcelona do PSG. W tym roku pojawiły się sensacyjne doniesienia o możliwym powrocie Brazylijczyka na Camp Nou. Wciąż nie wiadomo, jaka będzie przyszłość piłkarza, który skłania się do powrotu do Katalonii.

WS

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL