• 6 .Olympique Lyon (13 pkt.)
  • 7 .Racing Club de Lens (13 pkt.)
  • 8 .Angers Sporting Club de l'Ouest (13 pkt.)

Nantes FC - SM Caen 1-0. Stępiński na ławce

Nantes FC pokonało 1-0 (0-0) SM Caen w zaległym meczu francuskiej Ligue 1. 90 minut na ławce rezerwowych gospodarzy spędził Mariusz Stępiński.

Ligue 1 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Mariusz Stępiński przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych Nantes FC, ale gospodarzom nie przeszkodziło to w zdobyciu trzech punktów. W 65. minucie. Amine Harit popisał się indywidualną akcją z lewej strony boiska i uderzył z najbliższej odległości. Bramkarz Caen miał jednak szczęście, bo piłka odbiła się od poprzeczki. Dopiero po chwili, Emiliano Sala dobił piłkę do bramki głową... z pozycji siedzącej.

Końcówka meczu należała do Caen, ale goście, mimo sytuacji, nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie Maxime'a Dupe'a.

To było pierwsze spotkanie "Kanarków", po tym, w którym Polak zszedł z boiska przed przerwą, powodując irytację szkoleniowca. Być może wpływ na to, że Stępiński nie pojawił się na murawie miał również fakt, że obrońca Nantes, Osvaldo Vizcarrondo musiał zejść z boiska z powodu kontuzji jeszcze w pierwszej części spotkania.

FC Nantes - SM Caen 1-0 (0-0)

1-0, Emiliano Sala (65.)

Dowiedz się więcej na temat: FC Nantes | Mariusz Stępiński | Stade Malherbe Caen