Reklama

Reklama

Matka Neymara rzuciła 23-letniego kochanka

Niespełna dwa tygodnie bulwarówki na świecie obiegła wiadomość, że matka słynnego piłkarza Neymara, 52-letnia Nadine Goncalves związała się z dużo młodszym mężczyzną. Płomienne uczucie szybko zgasło. Dojrzała kobieta zerwała z 23-letnim Tiago Ramos, bo ten spotykał się z innymi... mężczyznami.

Niespełna dwa tygodnie bulwarówki na świecie obiegła wiadomość, że matka słynnego piłkarza Neymara, 52-letnia Nadine Goncalves związała się z dużo młodszym mężczyzną. Płomienne uczucie szybko zgasło. Dojrzała kobieta zerwała z 23-letnim Tiago Ramos, bo ten spotykał się z innymi... mężczyznami."The Sun" donosi, że Tiago spotykał się z osobistym szefem kuchni Neymara, Mauro, zanim rozpoczął związek z Nadine. 23-latek podobno miał też romans ze znanym brazylijskim aktorem i komikiem Carlinhosem Maią.

Kiedy Nadine Goncalves wyznała za pośrednictwem mediów społecznościowych miłość młodzieńcowi, to Neymar wyraził poparcie dla pary. "Bądź szczęśliwa mamusiu. Kocham Cię" - napisał pod zdjęciem, które obiegło cały świat. Gwiazdor nie przypuszczał chyba, że związek przetrwa tylko dwa tygodnie. Reporterka "O Dia" Fabia Oliveira twierdzi, że 52-latka zerwała z kochankiem pod naciskiem rodziny.

Reklama

Tiago opuścił posiadłość Nadine, a w środę zamieścił filmik, jak z gra z matką i siostrą w gry komputerowe, których jest miłośnikiem.

Zanim został kochankiem Nadine Goncalves wysłał Neymarowi wiadomość, że kiedyś ich ścieżki się skrzyżują. Jego słowa sprzed trzech lat brzmiały tak: "Neymar, jesteś fantastyczny. Nie wiem, jak wyjaśnić emocje będąc fanem takiego faceta jak ty. Widzę, jak grasz i jestem bardzo zmotywowany. Mam nadzieję, że pewnego dnia, przeczytamy tę wiadomość razem".

Niedawno 23-latek umieścił na Instagramie swoje zdjęcie z Neymarem, które opatrzył takim wpisem: "Chłopak obok jest legendą. Nie bój się marzyć, nigdy się nie poddawaj. Kocham Cię gościu, jesteś najlepszy". 

Tiago poznał osobiście gwiazdora Paris Saint-Germain w styczniu. Zaledwie miesiąc później wziął udział w przyjęciu urodzinowym Neymara.

RK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL