Reklama

Reklama

Matka Neymara ma chłopaka, młodszego od syna o pięć lat

Jeden z najlepszych piłkarzy świata Brazylijczyk Neymar znalazł się w rzadkiej rzeczywistości. Mama gwiazdora, 52-letnia Nadine Goncalves, związała się z 23-letnim modelem Tiago Ramosem.

Zakochani, nie bacząc na różnicę wieku, już publikują w mediach społecznościowych wspólne fotografie. Na jednym ze zdjęć pięknie umięśniony młodzian, który na co dzień zajmuje się modelingiem, nosi mamę Neymara na ramionach.

Z kolei na innym bizneswomen, pani Goncalves, zalotnie wpatruje się w oczy swojemu wybrankowi. Biuro prasowe Neymara już rozwiało wszelkie wątpliwości i potwierdziło, że jego matka faktycznie spotyka się z Ramosem. - Bądź szczęśliwa, mamo. Kocham Cię - napisał sam gwiazdor.

W całej tej sytuacji odnaleźć musi się Neymar, który jest starszy od mężczyzny o pięć lat. Wygląda jednak na to, że 28-letni gwiazdor PSG złapał dobry kontakt z rodakiem, który był obecny na jego przyjęciu urodzinowym w Paryżu w ubiegłym roku. Wszak obaj też mają wspólne zdjęcia, z których można wnioskować, że dobrze im w swoim towarzystwie.

Reklama

Małżeństwo mamy Neymara z ojcem piłkarza, Neymarem Paiem, dobiegło końca w 2016 roku.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy