Reklama

Reklama

Lionel Messi oczekuje zmian. Jeszcze podbije Ligę Mistrzów?

Według "L'Equipe", Lionel Messi czeka na zmiany w Paris Saint-Germain. Argentyńczyk jest ponoć zdeterminowany, by w kolejnym sezonie powalczyć o zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Lionel Messi ma za sobą trudny debiutancki  sezon w Ligue 1, w którym - delikatnie mówiąc - nie błyszczał tak, jak się spodziewano. Podobno sam Messi bardzo mocno przeżył zwłaszcza odpadnięcie z Ligi Mistrzów już na etapie 1/8 finału, w starciu z Realem Madryt.

Jak przekonują dziennikarze "L'Equipe", Argentyńczyk jest zdeterminowany, by w kolejnym sezonie powalczyć o zwycięstwo w tych rozgrywkach.

Według "L'Equipe", Messi z niecierpliwością czeka też na potencjalne zmiany w paryskim klubie. Zwłaszcza te, które mogą nastąpić na stanowisku trenerskim. Podobno bowiem nie nawiązał najlepszej relacji z Mauricio Pochettino.

Reklama

Leo Messi domatorem

Okazało się natomiast, że Argentyńczykowi udało się dość dobrze zintegrować z nowymi kolegami, nawet z Kylianem Mbappe, co wcale nie było takie pewne. Ten ostatni stara się ponoć nawet zagadywać do Messiego po hiszpańsku. 35-latek zaprzyjaźnił się też Marco Verrattim i Marquinhosem.

Wcześniej wielu obawiało się o to, czy Messi dobrze zaadaptuje się w szatni PSG, bo Argentyńczyk jest zdeklarowanym domatorem. "Prawie nie wychodzi z domu" - zaznaczają francuskie media. Woli spędzać czas z partnerką i synami, niż wizytować paryskie restauracje i kluby. 

Czytaj także: Ostatki Wisły w Ekstraklasie. Zmienią tradycję, by nie uhonorować piłkarzy?

Reklama

Reklama

Reklama